Tensator 40" Steel Barrier Post w/ 7-1/2 Ft. Black / White Belt 890-33/33-33-32
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Tensator
Barrier Receiver Post
  • Post Material  -  Steel
  • Post Color / Finish  -  Black
  • Overall Height  -  40 In
  • Belt Color  -  Black / White
Unused overstock in good condition.
Please review photos, comes exactly as shown.
Fast shipping, straight from our warehouse in sunny Florida!
*Florida residents are required to pay 7% sales tax*
Industry Recycles
155 Center Ct
Venice, FL, 34285
Shipping Weight: 25 Lbs.
Shipping Dimensions: 43 in L x 18 in W x 18 in H
Sep0320
PM5176
P 33 F