Starters Brass Tube, 1.4mm x 400mm Qty 20 BR-1.4X400T
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Starters
1 Lot of 20 Brass Tubes
  • EDM Drilling Tube
  • Material Brass
  • Channel Type Single Channel
  • Metric/English Metric
  • Diameter (mm) 1.4
  • Length (mm) 400mm
  • Length (in) 16”
  • Packaging Quantity 20
These items are new and in good condition. SOLD AS IS.
Please review photos, comes as shown.
Fast shipping, straight from our warehouse in sunny Florida!
Industry Recycles
155 Center Ct, Venice, FL 34285
July 09 2024
TB 17159
Green Bin 8
Product features
Materials and care
Merchandising tips
View full details
Your cart
Product Product subtotal Quantity Price Product subtotal
Starters Brass Tube, 1.4mm x 400mm Qty 20 BR-1.4X400TJuly092024TB17159GreenBin8