MARSH Oiled Stencil Boards Canary Yellow 15PT X 5" x 20" 50 LB BOX OBC15-5X20-50
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
MARSH
1 Box of Approximately 50 Lbs of Oiled Stencil Boards Canary Yellow
  • Overall Length 20 in
  • Dimensions 5 x 20
  • Overall Thickness 0.015 in
  • Color : Canary Yellow
  • *Approximately 50 Lbs Box*
Please review photos, comes as shown.
Fast shipping, straight from our warehouse in sunny Florida!
Industry Recycles
155 Center Ct, Venice, FL 34285
February 06 2026
VM12855
P 32 E
Product features
Materials and care
Merchandising tips
View full details
Your cart
Product Product subtotal Quantity Price Product subtotal
MARSH Oiled Stencil Boards Canary Yellow 15PT X 5" x 20" 50 LB BOX OBC15-5X20-50Feb0626VM12855P32E