Kichler HID Twin Ballast 70W 120V Textured Bronze Landscape 15MHT70AZT
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Kichler
Twin Ballast
  • Type  -  HID (High Intensity Discharge)
  • Environment  -  Outdoors
  • Material  -  Aluminum
  • Finish  -  Textured Bronze
  • Voltage  -  120
  • Wattage  -  70
Discontinued overstock, unused and in good condition.
Please review photos, comes exactly as shown.
Fast shipping, straight from our warehouse in sunny Florida!
*Florida residents are required to pay 7% sales tax*
Industry Recycles
155 Center Ct
Venice, FL, 34285
Shipping Weight: 20 Lbs.
Shipping Dimensions: 17 in L x 10 in W x 9 in H
Dec1719
PM4168
P 14 A
Product features
Materials and care
Merchandising tips
View full details
Your cart
Product Product subtotal Quantity Price Product subtotal
Kichler HID Twin Ballast 70W 120V Textured Bronze Landscape 15MHT70AZTDec1719PM4168p14a